;

Bluza Per Djem

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluza sportive per djem, Calvin Klein, me dizenjo dhe material shume te mire...Vijne ne 8 ngjyra
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluza sportive per djem, Calvin Klein, me dizenjo dhe material shume te mire...Vijne ne 8 ngjyra

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.