;

Baby Doll

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Kukull per vajzat e vogla e perbere prej plastike te bute. E veshur me rroba bebi dhe nje biberon. E pershtatshme per femije mbi 1 vjec
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kukull per vajzat e vogla e perbere prej plastike te bute. E veshur me rroba bebi dhe nje biberon. E pershtatshme per femije mbi 1 vjec

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.