;

Atlete Uniseks

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Shoes Paradise Gjendja: Ne Stok

  • Atlete Nike me nje stil dhe dizanj te vecante...shume praktike dhe komode Vijne ne 4 ngjyra: jeshile, te kombinuara bardh e zi, gri dhe zi dhe te kuqe
Sasia
Raporto

Kodi: #20724

Kategori:Kepuce & Canta, Këpucë femra, Atlete

Kontakt

Shperndaje

Atlete Nike me nje stil dhe dizanj te vecante...shume praktike dhe komode Vijne ne 4 ngjyra: jeshile, te kombinuara bardh e zi, gri dhe zi dhe te kuqe

Shoes Paradise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.