;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, e bardhe me dizenjo te vecante, material pambuku, lehtesisht e kombinueshme
Sasia
Raporto

Kodi: #20692

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, e bardhe me dizenjo te vecante, material pambuku, lehtesisht e kombinueshme

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.