;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bkuze per femra, Vogue, ngjyre e bardhe, material shume cilesor...lehtesisht e kombinueshme dhe super fashion
Sasia
Raporto

Kodi: #20689

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bkuze per femra, Vogue, ngjyre e bardhe, material shume cilesor...lehtesisht e kombinueshme dhe super fashion

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.