;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e bardhe per femra, me dizanj, material shume cilesor...e thjeshte dhe e vecante
Sasia
Raporto

Kodi: #20656

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e bardhe per femra, me dizanj, material shume cilesor...e thjeshte dhe e vecante

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.