;

Arush pellushi

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi Teddy Bear Kaq i bukur Me pjese vakumi qe ngjitet ne xham Material super cilesor dhe i bute Vjen ne 4 ngjyra,gri,kafe e erret,bezhe dhe qumesht Madhesia 18 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #20631

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi Teddy Bear Kaq i bukur Me pjese vakumi qe ngjitet ne xham Material super cilesor dhe i bute Vjen ne 4 ngjyra,gri,kafe e erret,bezhe dhe qumesht Madhesia 18 cm

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.