;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per femra, e zeze me menge te shkurta dhe dizenjo te vecante.
Sasia
Raporto

Kodi: #20483

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per femra, e zeze me menge te shkurta dhe dizenjo te vecante.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.