;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,390 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra me menge te shkurtra, me pika te bardha dhe stil te vecante.
Sasia
Raporto

Kodi: #20482

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra me menge te shkurtra, me pika te bardha dhe stil te vecante.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.