;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me rripa per femra, me pala dhe material mjaft te fresket.
Sasia
Raporto

Kodi: #20481

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me rripa per femra, me pala dhe material mjaft te fresket.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.