;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e bardhe per femra, me menge te shkurtra, dizenjo dhe rruaza te bardha.
Sasia
Raporto

Kodi: #20478

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e bardhe per femra, me menge te shkurtra, dizenjo dhe rruaza te bardha.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.