;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,390 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, ngjyre pink, e lirshme dhe me nje material mjaft te fresket.
Sasia
Raporto

Kodi: #20467

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, ngjyre pink, e lirshme dhe me nje material mjaft te fresket.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.