;

Termus elektrik

(0 Vleresime)

1,390 Lekë 1,490 Lekë (-7%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Termus ushqimi elektrik Per ushqime gjithnje te ngrohta ne pune apo kudo tjeter shkoni Me fishe dhe me luge te perfshire ne paketim Material PVC
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Termus ushqimi elektrik Per ushqime gjithnje te ngrohta ne pune apo kudo tjeter shkoni Me fishe dhe me luge te perfshire ne paketim Material PVC

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.