;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze te bardha polo per femra me nje material shume cilesor.
Sasia
Raporto

Kodi: #19381

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze te bardha polo per femra me nje material shume cilesor.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.