;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra me nje dizajn shume te vecante, ne ngjyre te zeze dhe gri.
Sasia
Raporto

Kodi: #19366

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra me nje dizajn shume te vecante, ne ngjyre te zeze dhe gri.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.