;

Bluares kafeje

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Bluares kafeje metalik Kapaciteti 50 gr Sistem i sigurt mbylljeje Fuqia 150 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluares kafeje metalik Kapaciteti 50 gr Sistem i sigurt mbylljeje Fuqia 150 W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.