;

Ariete Cafe Retro

(0 Vleresime)

16,490 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Makineri për kafe, Ariete "Cafe Retro" është dizajni dhe stili modern me karakteristika të lehta për t'u përdorur. I përshtatshëm për përdorim me kafe të pjekur ose kafe me kapsula. Fuqia 900 wat Pompa 15 bar Mbajtësja e filtrit të ftohtë për kafe të pjekur Depozita e ujit alumin Pajisje për përgatitjen e qumeshtit për kapuçino Trup çeliku Ndezësit me ndriçues I lehtë për të pastruar
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makineri për kafe, Ariete "Cafe Retro" është dizajni dhe stili modern me karakteristika të lehta për t'u përdorur. I përshtatshëm për përdorim me kafe të pjekur ose kafe me kapsula. Fuqia 900 wat Pompa 15 bar Mbajtësja e filtrit të ftohtë për kafe të pjekur Depozita e ujit alumin Pajisje për përgatitjen e qumeshtit për kapuçino Trup çeliku Ndezësit me ndriçues I lehtë për të pastruar

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.