;

Berese kafeje/caji

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Berese kafeje/caji elektrike inoxi Sonifer Me kapacitet deri ne 5 kafe Fuqia 800 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Berese kafeje/caji elektrike inoxi Sonifer Me kapacitet deri ne 5 kafe Fuqia 800 W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.