;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra me pika pollka. ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. masa standarte
Sasia
Raporto

Kodi: #17414

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra me pika pollka. ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. masa standarte

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.