;

Bluares kafeje/erezash

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Bluares kafeje dhe erezash elektrik DSP Bluarje ne cast vetem me 1 buton Tehe celiku Fuqia 200 W 220-240V Material plastik
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluares kafeje dhe erezash elektrik DSP Bluarje ne cast vetem me 1 buton Tehe celiku Fuqia 200 W 220-240V Material plastik

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.