;

Armani Because it’s You Eau de Parfum. 100 ml.

(0 Vleresime)

14,000 Lekë 15,500 Lekë (-10%)

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Parfum me aromë të embël e cila do të bënte çdo grua të lumtur. Përmbajtja e saj nga mjedra ,trendafili dhe vanilja e bëjnë këtë parfum të pa rezistueshëm. Aromë sensuale dhe tepër e pëlqyer. 100 ml. Made in France.
Sasia
Raporto

Kodi: #15330

Kategori:Bukuria & Shendeti, Parfume, Femra

Kontakt

Shperndaje

Parfum me aromë të embël e cila do të bënte çdo grua të lumtur. Përmbajtja e saj nga mjedra ,trendafili dhe vanilja e bëjnë këtë parfum të pa rezistueshëm. Aromë sensuale dhe tepër e pëlqyer. 100 ml. Made in France.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.