;

Beauty Shampoo yogurt & milk proteins. 10000 ml.

(0 Vleresime)

3,500 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Shampo rigjeneruese me proteina të qumështit, për flokë të thatë, të errët dhe të dëmtuar nga trajtimet e shpeshta. Falë formulës së saj delikate mbron, rigjeneron dhe hidraton flokët duke rikthyer butësinë dhe shkëlqimin e tyre natyrale. 10000 ml. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo rigjeneruese me proteina të qumështit, për flokë të thatë, të errët dhe të dëmtuar nga trajtimet e shpeshta. Falë formulës së saj delikate mbron, rigjeneron dhe hidraton flokët duke rikthyer butësinë dhe shkëlqimin e tyre natyrale. 10000 ml. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.