;

Armani Acqua di Gio Eau de Parfum. 75 ml.

(0 Vleresime)

12,500 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Parfum me përmbajtje kryesisht të limonit, mandarinës dhe pataçulit e ndërthurur me lule.Aroma, ujore dhe freskuese dhe jep ndjesinë e të qenit i rrethuar nga një det i freskët, duke zbuluar një frymë pushimi, dashurie për jetën. 75 ml. Made in France
Sasia
Raporto

Kodi: #15170

Kategori:Bukuria & Shendeti, Parfume, Meshkuj

Kontakt

Shperndaje

Parfum me përmbajtje kryesisht të limonit, mandarinës dhe pataçulit e ndërthurur me lule.Aroma, ujore dhe freskuese dhe jep ndjesinë e të qenit i rrethuar nga një det i freskët, duke zbuluar një frymë pushimi, dashurie për jetën. 75 ml. Made in France

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.