;

Armani Stronger With you Eau de Toilete. 100 ml.

(0 Vleresime)

11,500 Lekë 13,500 Lekë (-15%)

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Parfum për meshkujt formuar nga energjia e modernizimit.Aromë me përbërje të trëndafilit të egër që ka trashëguar një hijeshi të sigurt për të rinjtë. 100 ml. Made in France
Sasia
Raporto

Kodi: #15167

Kategori:Bukuria & Shendeti, Parfume, Meshkuj

Kontakt

Shperndaje

Parfum për meshkujt formuar nga energjia e modernizimit.Aromë me përbërje të trëndafilit të egër që ka trashëguar një hijeshi të sigurt për të rinjtë. 100 ml. Made in France

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.