;

Alpeda Clasico A

(0 Vleresime)

65,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Karrike Alpeda Clasico A është një karrige e berberit të burrave. Bashkëkohorë, me hidraulikë të rregullueshme për lartësi. Mbulesa prej lëkure e bën këtë karrike më efikase për cdo sallon.Me sediljen e saj të mbushur, karrikën mbështetëse dhe mbështetësen e kokës, kjo karrige ofron një nivel të lartë dhe është e duhur për cdo sallon.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karrike Alpeda Clasico A është një karrige e berberit të burrave. Bashkëkohorë, me hidraulikë të rregullueshme për lartësi. Mbulesa prej lëkure e bën këtë karrike më efikase për cdo sallon.Me sediljen e saj të mbushur, karrikën mbështetëse dhe mbështetësen e kokës, kjo karrige ofron një nivel të lartë dhe është e duhur për cdo sallon.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.