;

Alpeda Dark A.

(0 Vleresime)

65,000 Lekë 70,000 Lekë (-7%)

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Karrike Alpeda Dark A, bashkëkohore për berber, me hidraulikë të rregullueshme në lartësi.Mbulesa prej lëkure e tregon tepër klasike dhe për të rrumbullakosur pamjen, pjesë të ndryshme të karriges janë të kromit me shkëlqim.Sendilja është e pa mbushur në pjesën ku mbështetet krahu,mbështetësja e këmbës dhe e kokës e bën këtë karrike tepër të rehatshme dhe ofron një cilësi të lartë që nuk lë për të dëshiruar.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karrike Alpeda Dark A, bashkëkohore për berber, me hidraulikë të rregullueshme në lartësi.Mbulesa prej lëkure e tregon tepër klasike dhe për të rrumbullakosur pamjen, pjesë të ndryshme të karriges janë të kromit me shkëlqim.Sendilja është e pa mbushur në pjesën ku mbështetet krahu,mbështetësja e këmbës dhe e kokës e bën këtë karrike tepër të rehatshme dhe ofron një cilësi të lartë që nuk lë për të dëshiruar.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.