;

Alpeda Hercule BE.

(0 Vleresime)

110,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Një karrige moderne për berber. Nëse është e nevojshme, ju mund të vendosni karrigen në pozicionin e shtrirë, mbështetësin e këmbës është e rregullueshme, si dhe mbështetësin e kokës. Ju gjithashtu keni mundësinë për të rregulluar lartësinë e sediljes, në sajë të pompës së hidraulikës. Është e veshur në sajë të një shtresë mbrojtëse të fortë,që siguron një qëndrim të relaksuar në sallonin tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Një karrige moderne për berber. Nëse është e nevojshme, ju mund të vendosni karrigen në pozicionin e shtrirë, mbështetësin e këmbës është e rregullueshme, si dhe mbështetësin e kokës. Ju gjithashtu keni mundësinë për të rregulluar lartësinë e sediljes, në sajë të pompës së hidraulikës. Është e veshur në sajë të një shtresë mbrojtëse të fortë,që siguron një qëndrim të relaksuar në sallonin tuaj.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.