;

Alpeda Hercule A

(0 Vleresime)

80,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Karrige Hercule A është e përkryer për sallonet e berberve . Kjo karrige berberi është një domosdoshmëri.Është tepër funksionale dhe ju mund të rregulloni lartësinë e sediljes, pozicionin për tu ulur ,shtrirjen dhe mbështetësin e kokës individualisht dhe në mënyrë të përkryer përshtatur me madhësinë e klientëve tuaj.Gjithashtu tek pjesa e këmbëve është e fiksuar mirë. Klientët tuaj do të ndihen krejtësisht të rehatshëm pasi që vendi dhe mbështetja janë sipas përshtatjes që klienti dëshiron.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karrige Hercule A është e përkryer për sallonet e berberve . Kjo karrige berberi është një domosdoshmëri.Është tepër funksionale dhe ju mund të rregulloni lartësinë e sediljes, pozicionin për tu ulur ,shtrirjen dhe mbështetësin e kokës individualisht dhe në mënyrë të përkryer përshtatur me madhësinë e klientëve tuaj.Gjithashtu tek pjesa e këmbëve është e fiksuar mirë. Klientët tuaj do të ndihen krejtësisht të rehatshëm pasi që vendi dhe mbështetja janë sipas përshtatjes që klienti dëshiron.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.