;

Berese keku

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Berese keku Dsp Realizoni kekun tuaj me formen me te bukur me ane te kesaj pajisje Pjekje perfekte nga te gjitha anet per disa minuta Material jongjites Fuqia 1200 W Indikacion drite qe tregon pasi keku eshte bere gati 220-240 V Rrotullohet nga disa ane Shume e lehte per tu pastruar
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Berese keku Dsp Realizoni kekun tuaj me formen me te bukur me ane te kesaj pajisje Pjekje perfekte nga te gjitha anet per disa minuta Material jongjites Fuqia 1200 W Indikacion drite qe tregon pasi keku eshte bere gati 220-240 V Rrotullohet nga disa ane Shume e lehte per tu pastruar

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.