;

Blackview R6

(0 Vleresime)

10,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • CPU – Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A53 Chipset – MediaTek MT6737T GPU – ARM Mali-T720 MP2,600 MHz Kamera -13 Megapixels me Dual-LED dhe AF Rear Camera | 5 Megapixel Front camera me LED Flash Memorja – RAM- 3GB | ROM 32GB Ekrani – 5.5 inches FHD Display (1080×1920 Pixels) Bateria – 3,000 mAh Lithium-Polymer SIM – Hybrid Dual SIM (Micro + Nano/microSD) Sensore -Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light, Fingerprint Sistemi Operativ – Android 6.0 Marshmallow Me paketim te vecante
Sasia

Kontakt

Shperndaje

CPU – Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A53 Chipset – MediaTek MT6737T GPU – ARM Mali-T720 MP2,600 MHz Kamera -13 Megapixels me Dual-LED dhe AF Rear Camera | 5 Megapixel Front camera me LED Flash Memorja – RAM- 3GB | ROM 32GB Ekrani – 5.5 inches FHD Display (1080×1920 Pixels) Bateria – 3,000 mAh Lithium-Polymer SIM – Hybrid Dual SIM (Micro + Nano/microSD) Sensore -Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light, Fingerprint Sistemi Operativ – Android 6.0 Marshmallow Me paketim te vecante

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.