;

Blackview E7s

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • CPU – Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7 Chipset – MediaTek MT6580A GPU – ARM Mali-T400 MP1 Kamera -8 Megapixels me Dual-LED dhe AF Rear Camera | 5 Megapixel Front camera Memorja – RAM- 2GB | ROM 16GB Karte Memorje deri ne 32GB Ekrani – 5.5 inches HD (1280×720 Pixels) Bateria – 2,700 mAh Lithium-Ion SIM – Dual SIM (Micro + Micro) Sensore -Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light, Fingerprint Sistemi Operimit – Android 6.0 Marshmallow Fingerprint Dhurate kase transparente+kufje
Sasia

Kontakt

Shperndaje

CPU – Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7 Chipset – MediaTek MT6580A GPU – ARM Mali-T400 MP1 Kamera -8 Megapixels me Dual-LED dhe AF Rear Camera | 5 Megapixel Front camera Memorja – RAM- 2GB | ROM 16GB Karte Memorje deri ne 32GB Ekrani – 5.5 inches HD (1280×720 Pixels) Bateria – 2,700 mAh Lithium-Ion SIM – Dual SIM (Micro + Micro) Sensore -Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light, Fingerprint Sistemi Operimit – Android 6.0 Marshmallow Fingerprint Dhurate kase transparente+kufje

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.