;

L’Erboristica Aloe Bio 50 Crema Viso. 50 ml.

(0 Vleresime)

2,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Krem i butë për fytyrën që përmban nivele të larta të lëngut organik aloe vera,i cili është qetësues,hidratues,revitalizues dhe i pasur me polisakaride,vitamina dhe kripëra minerale.Një kombinim i faktorëve natyral të hidratimit, me ekstraktin e algave të kuqe,mbajnë ujin, duke garantuar një nivel optimal të hidratimit gjatë tërë ditës.Kompleksi i vitaminave E, C dhe F, i kombinuar me retinol dhe acidin hialuronik,krijojnë një veprim anti-rrudhë,detoksifikimin dhe mbrojtjen e lëkurës.Veprimi përforcues i agjenteve të kolagjenit kundërshton formimin e radikalëve të lirë dhe lufton shenjat e lodhjes. 50 ml. Made in Italy.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Krem i butë për fytyrën që përmban nivele të larta të lëngut organik aloe vera,i cili është qetësues,hidratues,revitalizues dhe i pasur me polisakaride,vitamina dhe kripëra minerale.Një kombinim i faktorëve natyral të hidratimit, me ekstraktin e algave të kuqe,mbajnë ujin, duke garantuar një nivel optimal të hidratimit gjatë tërë ditës.Kompleksi i vitaminave E, C dhe F, i kombinuar me retinol dhe acidin hialuronik,krijojnë një veprim anti-rrudhë,detoksifikimin dhe mbrojtjen e lëkurës.Veprimi përforcues i agjenteve të kolagjenit kundërshton formimin e radikalëve të lirë dhe lufton shenjat e lodhjes. 50 ml. Made in Italy.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.