;

Ariete Berese Buke 750 Metal

(0 Vleresime)

10,800 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Mund te pergatise cdo lloj buke dhe brumi me ane te 19 programeve te saj. Mund te zgjidhni nivele dhe formate te ndryshme,duke e mbajtur buken te ngrohte deri ne nje ore.
Sasia
Raporto

Kodi: #14867

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mund te pergatise cdo lloj buke dhe brumi me ane te 19 programeve te saj. Mund te zgjidhni nivele dhe formate te ndryshme,duke e mbajtur buken te ngrohte deri ne nje ore.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.