;

Ariete Grires Choppy qerues hudhre Lejla

(0 Vleresime)

4,200 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Ideale per te prere, per te pergatitur salca dhe per te grire akullin. Gjithashtu eshte i pajisur edhe me nje grirese per hudhren.
Sasia
Raporto

Kodi: #14862

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Ideale per te prere, per te pergatitur salca dhe per te grire akullin. Gjithashtu eshte i pajisur edhe me nje grirese per hudhren.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.