;

Ariete Grires Robot Choppy Easy Portokalli

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Mikser me tehe inoksi, i thjeshte per tu perdorur, ndahet ne pjese dhe pastrohet lehtesisht.
Sasia
Raporto

Kodi: #14861

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser me tehe inoksi, i thjeshte per tu perdorur, ndahet ne pjese dhe pastrohet lehtesisht.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.