;

Ariete Grires Robot i Verdhe

(0 Vleresime)

3,960 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Procesor kompakt dhe multifunksional i ushqimit fale funksionit te kundert e cila mikson ushqimet, pa i nderruar thikat.
Sasia
Raporto

Kodi: #14860

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Procesor kompakt dhe multifunksional i ushqimit fale funksionit te kundert e cila mikson ushqimet, pa i nderruar thikat.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.