;

Ariete Grires Dore Pimmy 500W 3n1

(0 Vleresime)

4,700 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Fale thikave te trefishta mund te miksoje cdo produkt ne moment. E pajisur me aksesore te ndryshem si rrahese dhe gota 500 ml, ky mikser eshte perfekt per cdo kuzhine.
Sasia
Raporto

Kodi: #14857

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Fale thikave te trefishta mund te miksoje cdo produkt ne moment. E pajisur me aksesore te ndryshem si rrahese dhe gota 500 ml, ky mikser eshte perfekt per cdo kuzhine.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.