;

Ariete Grires Dore Pimmy

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Grirese dore Pimmy 881,Një ndihmë praktike dhe e menjëhershme për përgatitjen e milk shakes, koktejeve dhe supave pa lënë kaos në kuzhinë. Ka 2 shpejtësi, këmba është e lëvizshme për pastrim të lehtë dhe është e pajisur me një grep gome të përshtatshme për ta varur në mur për ta mbajtur pranë dorës.Me fuqi: 200 Watts.Me garanci per 2 vite.
Sasia
Raporto

Kodi: #14856

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grirese dore Pimmy 881,Një ndihmë praktike dhe e menjëhershme për përgatitjen e milk shakes, koktejeve dhe supave pa lënë kaos në kuzhinë. Ka 2 shpejtësi, këmba është e lëvizshme për pastrim të lehtë dhe është e pajisur me një grep gome të përshtatshme për ta varur në mur për ta mbajtur pranë dorës.Me fuqi: 200 Watts.Me garanci per 2 vite.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.