;

Ariete Blender With Mill

(0 Vleresime)

3,600 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Mikser praktik me funksionalitete, perfekte per pergatitjen e lengjeve ne menyre homogjene fale tasit 1.5 litra.
Sasia
Raporto

Kodi: #14855

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser praktik me funksionalitete, perfekte per pergatitjen e lengjeve ne menyre homogjene fale tasit 1.5 litra.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.