;

Ariete Blender Metalik

(0 Vleresime)

5,400 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Blender elegant per rezultate profesionale. E pajisur me set thikash metalike dhe gota qelqi per lengje, supa dhe salca te ndryshme ne vetem pak sekonda.
Sasia
Raporto

Kodi: #14853

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender elegant per rezultate profesionale. E pajisur me set thikash metalike dhe gota qelqi per lengje, supa dhe salca te ndryshme ne vetem pak sekonda.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.