;

Ariete Hekur Dual me Depozite te Zeze

(0 Vleresime)

21,666 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Hekur me sistem perfomance te dyfishte. Vetem me ane te nje butoni, ju zgjidhni opsionin e hekurosjes: me fuqi te larte, profesional ose praktik. I perdorshem si nje sistem hekurosjeje ose si nje hekur tradicional.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur me sistem perfomance te dyfishte. Vetem me ane te nje butoni, ju zgjidhni opsionin e hekurosjes: me fuqi te larte, profesional ose praktik. I perdorshem si nje sistem hekurosjeje ose si nje hekur tradicional.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.