;

Ariete Hekur Eco Dual me Depozite Gri

(0 Vleresime)

13,999 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Sistem performance i dyfishte me ndarje, per tu perdorur si nje sistem hekurosjeje eficent ose nje hekur tradicional. Performance e larte ne me pak kohe, fale depozites 1.5 litra me mbushje non-stop.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sistem performance i dyfishte me ndarje, per tu perdorur si nje sistem hekurosjeje eficent ose nje hekur tradicional. Performance e larte ne me pak kohe, fale depozites 1.5 litra me mbushje non-stop.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.