;

Ariete Hekur Ecopower me Depozite Gri

(0 Vleresime)

11,666 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Hekur praktik dhe funksional per ju qe deshironi hekurosje te shpejte dhe te mire cdo here. Optimizon konsumimin e energjize duke mos e ulur performancen. Depozita 1.5 litra eshte ne karikim gjate gjithe kohes per hekurosje pa nderprerje, me mbajtese per kordonin dhe e lehte per tu levizur me ane te mbajteses.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur praktik dhe funksional per ju qe deshironi hekurosje te shpejte dhe te mire cdo here. Optimizon konsumimin e energjize duke mos e ulur performancen. Depozita 1.5 litra eshte ne karikim gjate gjithe kohes per hekurosje pa nderprerje, me mbajtese per kordonin dhe e lehte per tu levizur me ane te mbajteses.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.