;

Ariete Ibrik Caji i Kuq

(0 Vleresime)

5,000 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik caji elektrik per pergatitjen e cajit. Elegant dhe shumengjyresh, i thjesht dhe praktik per tu perdorur fale bazes me rrotullim 360°. Fiket automatikisht me uljen e temperatures.
Sasia
Raporto

Kodi: #14848

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ibrik caji elektrik per pergatitjen e cajit. Elegant dhe shumengjyresh, i thjesht dhe praktik per tu perdorur fale bazes me rrotullim 360°. Fiket automatikisht me uljen e temperatures.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.