;

Ariete Fshese Korenti pa Depozite me Qese

(0 Vleresime)

12,900 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Fshese korenti me fuqi te larte dhe me filter HEPA per te kapur pluhurin dhe grimcat mikroskopike. E lehte ne mbajtje edhe gjate puneve te renda.
Sasia
Raporto

Kodi: #14843

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Fshese korenti me fuqi te larte dhe me filter HEPA per te kapur pluhurin dhe grimcat mikroskopike. E lehte ne mbajtje edhe gjate puneve te renda.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.