;

Ariete Makineri Per Akullore Portokalli

(0 Vleresime)

5,290 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Makineri kompakte dhe elegante per akullore te bere vete, me cilinder per ngrirjen dhe spatulen per perzierje. E lehte per tu zberthyer dhe per tu lare.
Sasia
Raporto

Kodi: #14840

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Makineri kompakte dhe elegante per akullore te bere vete, me cilinder per ngrirjen dhe spatulen per perzierje. E lehte per tu zberthyer dhe per tu lare.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.