;

Aecocere Spatole In Legno Medium.

(0 Vleresime)

500 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Spatula të mesme prej druri të cilat shërbejnë për përhapjen e dyllit. Tepër praktike. Përmasat : 15x1.7 cm-100 copë. Made in Italy.
Sasia
Raporto

Kodi: #14801

Kategori:Bukuria & Shendeti, Makeup, Trupi

Kontakt

Shperndaje

Spatula të mesme prej druri të cilat shërbejnë për përhapjen e dyllit. Tepër praktike. Përmasat : 15x1.7 cm-100 copë. Made in Italy.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.