;

Arcocere Velour I Dischi con Miele 1000 ml.

(0 Vleresime)

1,500 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Heqja e fijeve me këto dyllëra është e përshtatshme për përdorim në pjesët më të mëdha të trupit dhe nuk kërkon përdorimin e shiritave për heqjen nga lëkura. Ai garanton heqjen e flokëve të gjatë duke lënë një lëkurë të pastër, dhe të butë. Kodi- E5264. Made in Italia.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Heqja e fijeve me këto dyllëra është e përshtatshme për përdorim në pjesët më të mëdha të trupit dhe nuk kërkon përdorimin e shiritave për heqjen nga lëkura. Ai garanton heqjen e flokëve të gjatë duke lënë një lëkurë të pastër, dhe të butë. Kodi- E5264. Made in Italia.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.