;

Arcocere Velour Cera a Caldo Hot Wax. Verde Greeen 1000 gr.

(0 Vleresime)

1,300 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Linja e Velourit të dyllit garanton heqjen e fijeve të gjata dhe profesionale duke e lënë lëkurën të pastër,të butë. Heqja e fijeve me këto dyllë është e përshtatshme për tu përdorur në pjesët e trupit të zgjeruar dhe nuk kërkon përdorimin e shiritave për heqjen.Eshtë e butë dhe thahet shpejt. Kodi E5273 Made in Italia.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Linja e Velourit të dyllit garanton heqjen e fijeve të gjata dhe profesionale duke e lënë lëkurën të pastër,të butë. Heqja e fijeve me këto dyllë është e përshtatshme për tu përdorur në pjesët e trupit të zgjeruar dhe nuk kërkon përdorimin e shiritave për heqjen.Eshtë e butë dhe thahet shpejt. Kodi E5273 Made in Italia.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.