;

Arcocere Velour Cera a Caldo Hot Wax.Miele Honey 1000 gr.

(0 Vleresime)

1,300 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • 00398- – Linja e Velourit të dyllit garanton heqjen e fijeve të gjata,duke e lënë lëkurën të pastër, të butë. Heqja e fijrvr me këtë dyllë është e përshtatshme për tu përdorur në pjesët e trupit të zgjeruar dhe nuk kërkon përdorimin e shiritave për heqjen. Eshtë e butë dhe thahet shpejt. Kodi E5271 Made in Italia.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

00398- – Linja e Velourit të dyllit garanton heqjen e fijeve të gjata,duke e lënë lëkurën të pastër, të butë. Heqja e fijrvr me këtë dyllë është e përshtatshme për tu përdorur në pjesët e trupit të zgjeruar dhe nuk kërkon përdorimin e shiritave për heqjen. Eshtë e butë dhe thahet shpejt. Kodi E5271 Made in Italia.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.